Explore my digital world where curiosity flourishes. Join our expedition through the vast terrain of ideas and artistic expressions in the virtual universe.

panda express feedback

Passionate about food? Join me in my journey as I taste and review various cuisines globally. Prepare for an unforgettable taste adventure!

jacklistens

The magic of words can lead us to fantastical worlds. Dive into the ocean of literature with me, where narratives take flight and the imagination soars.

dgcustomerfirst

Discover the marvels of nature with me. From serene nature walks to exhilarating wilderness adventures, let's experience the great outdoors together.

Biglots.com/Survey

Are you a Mazzio's aficionado? Join me in my culinary quests as I explore and critique Mazzio's and other global culinary delights. Ready for a food journey?

talktostopandshop

Stay in the loop via my social media channels. Catch up on all the latest happenings, sneak peeks, and exclusive content. Let's nurture a thriving digital community!

https://www.postalexperience.com/pos

Lend your voice to Dick's Sporting Goods through your valuable feedback. Your perspective is essential in enhancing our services!

Crackerbarrel-listens.com

Had a memorable meal at Cracker Barrel? I invite you to share your experiences and thoughts in the Cracker Barrel Survey. Your insights are precious!

SakfcSurvey.com

Share your thoughts on your latest visit to Wingstop. Your feedback is crucial in shaping our services to better suit your preferences.

wingstop.com/survey

Enjoyed your experience at Burger King? Let us know! Your feedback is invaluable in improving our service and offerings.

mybkexperience

Arşiv Taşımacılığı Hizmeti - General Nakliyat Kütüphane Taşıma - General Nakliyat

Arşiv Taşımacılığı Hizmeti – General Nakliyat Kütüphane Taşıma

Arşiv Taşımacılığı hizmetimiz sayesinde önemli belge ve dosyalarınızın taşınma işlemleriniz General Nakliyat Güvencesiyle titizlikle yürütülür.
 1. Anasayfa
 2. Hizmetlerimiz
 3. Arşiv Taşımacılığı Hizmeti – General Nakliyat Kütüphane Taşıma

Kamu kurum ve kuruluşları dışında özel şirketlerin de değerli arşivlerinin bulunduğu hepimizin malumudur. Tabi dönemsel olarak bir yerden bir yere nakilleri gerekebilir ve bu durumda arşiv taşımacılığı hizmeti talep edilebilir. Eğer sizlerin de bu yönde bir talebi varsa firmamızın tecrübelerinden yararlanmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Çünkü bu alanda bir hayli deneyime sahibiz ve kalifiye personelimiz nitelikli hizmetler üretiyor.

Arşiv Taşıma Özenli ve Dikkatli Gerçekleşmek Zorundadır

Elbette sizlerin de takdir edeceği gibi arşiv taşıma işlemi hassasiyetle sürdürülmesi gereken bir işlem türüdür ve değerli dokümanın zarar görmemesi esastır. Bu amaçla firmamız;

 • Öncelikle bir ekspertiz çalışması yaparak arşivin hangi standartlarda ve boyutlarda olduğunu anlıyoruz
 • Daha sonra sizlerin belirtmiş olduğu gün ve saatte taşınacak arşivin bulunduğu sahaya geliyoruz
 • Dikkatli olduğu kadar özenli bir izolasyon çalışması hemen start alıyor ve dokümanların paketleme işlemine geçiriyor. Bu işlem sırasında çeşitli boyutlarda sert karton kutular kullanıyoruz
 • Arşivin bulunduğu depolarda halihazırda çalışır vaziyette bulunan nem alma cihazları veya diğer elektronik cihazlar uzman personelimiz tarafından sökülerek tekrar monte ediliyor
 • Bunun yanı sıra belirli bir tasnif sırasına göre sıralanmış dosyaların karışmaması için numaralandırılıyoruz ve yükleme işlemi belirli bir sıra gözetilerek gerçekleşiyor
 • Mutlaka kapalı kasa araçlar kullanıyoruz ve araçlarımız yağmur suyu gibi olumsuzluktan izole bir yapıda tasarlanmıştır
 • Bir başka hizmetimizde eşya depolama hizmetidir ve eğer bu arşivin gideceği bir adres yoksa bu hizmetimizden pekala yararlanabilirsiniz
 • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti sırasında kutulara ayrılan arşiv indirme işlemi de yine aynı özenle gerçekleşiyor ve çalışma tamamlanıyor

Arşiv Taşıma Fiyatı Makul Düzeyde Tutuluyor

İzin verirseniz önemli bir hatırlatma daha yapalım. Firmamız nezdinde arşiv taşıma fiyatı makul düzeylerde bulunmaktadır ve ayrıca çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Dolayısıyla kaliteli hizmeti en hesaplı şekilde alacağınız firmamızı tercih etmenizde yarar olduğunu düşünüyoruz efendim. Arşiv taşımacılığı hizmetimiz dışında fuar ve stand taşımacılığı, evden eve nakliyat, karayolu yük taşımacılığı veya benzer hizmet talepleriniz için web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Sizleri çok daha kapsamlı bir şekilde bilgilendirmekten mutluluk duyarız. Esen kalınız

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Diğer Hizmetler