Eşya Depolama Hizmeti – General Nakliyat Eşya Depolama

Eşya Depolama, Avrupa standartlarında tüm eşyalarınız paketleme ve ambalajlaması yapıldıktan sonra General Depolama 'da güvenle depolanır
  1. Anasayfa
  2. Hizmetlerimiz
  3. Eşya Depolama Hizmeti – General Nakliyat Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti, kullanılmayan ya da belirli süre muhafaza edilmesi gereken eşyalar için yer sıkıntısı yaşayan kişilere ve firmalara depolama sözleşmesi yapılarak sunulan kurumsal yapıda bir hizmettir. Bahsedilen bu sözleşme, belirli bir süre belirlenerek müşteri ve firma arasında imzalanmaktadır. Bu hizmet sayesinde işletmeler ve kişiler taşınma, geçici şube kapama gibi çeşitli nedenlerden dolayı yaşadıkları eşya depolama sorununa profesyonel çözümler getirmektedir. Bu hizmet ayrıca işletmelerin operasyonel anlamda maliyetlerini de önemli ölçüde azaltmaktadır. Çünkü depolama hizmetleri uygun bir ücret aralığında verilen güvenli ve kapsamlı bir hizmettir. Bu sayede işletmeler ya da kişiler özel bir alan satın almak zorunda kalmayacaklardır. Firmamız da bu hizmeti deneyimli kadrosu birlikte yerine getirmektedir. Depolama ve nakliye hizmeti ile ilgili tüm araç ve gereçleri bünyesinde barındırarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, profesyonel bir firmadır. Siz de güvenli ve kaliteli depolama hizmeti sunan bir firma arayışı içerisindeyseniz irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Depolama hizmetine başka bir şehre tayin olan ya da başka bir ülkeye taşınacak olan kişiler, şube kapatan firmalar gibi pek çok kişi ve kurum ihtiyaç duyabilmektedir. Aslında eşya depolama hizmetleri, modern toplumların ihtiyaç duyduğu en önemli hizmetlerinden biridir.

Özellikle bu eşya depolama hizmetine büyük şehirlerde daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul da bu hizmete ihtiyaç duyan büyük şehirlerden biridir. Ticaret merkezi olması ve bu duruma bağlı olarak da göç alması bu hizmete ihtiyaç duyulmasını sağlayan en önemli nedenlerdendir.

Çeşitli nedenlerden dolayı depoya ihtiyaç duyan firma ve kişiler için İstanbul eşya depolama fiyatları ise belirli hususlar göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Genel olarak bu hususlar ise;
-Tercih edilecek depo büyüklüğü ve sayısı fiyatları belirleyen faktörlerdendir.
-Depolanacak olan eşyaların büyüklüğü ve muhafaza özellikleri depolama fiyatlarını etkilemektedir.
-Eşyaların depoda kalma süresi fiyatları etkilemektedir.
-Eşyaların bulunduğu şehir ve şehirdeki depolama hizmetinin genel olarak piyasa fiyatları eşya depolama fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerdir.
-Güvenli ve kaliteli eşya depolama hizmeti sunan firmamız da yukarıda belirlenen hususları göz önünde bulundurarak hizmet fiyatlarını belirlemektedir.

Uygun bir ücret politikasına göre depolama hizmeti veren firmamız, deneyimli bir kadro ile çalışmaktadır.

Siz de depolamak istediğiniz eşyalarınız için profesyonel depolama hizmeti almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Firmamızdan fiyat teklifi almak ve detaylar hakkında bilgi almak için web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Eşya Depolama Sistemi Nasıl Yapılır?

Ev, ofis değiştirme, ofis kapama, ülke veya şehir değiştirme gibi nedenlerden dolayı ortada kalan fazlalık olan veya geçici bir süre için muhafaza edilmesi gereken eşyalar için güvenli depolara ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu hizmetin, eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi için profesyonel firmalar tarafından yerine getirmesi gerekmektedir.

Peki eşya depolama sistemi nasıl yapılır? Genel olarak bu duruma açıklık getirmek gerekirse;

-Depolanacak olan eşyalar müşterilerden uygun araçlar ile teslim alınmaktadır. Fakat daha öncesinde özelliklerine uygun koli, naylon gibi çeşitli paketleme araçları ile eşyalar paketlenmektedir.

-Depolama hizmetleri belirli bir süre için gerçekleştirilmektedir (1 ay, 1 yıl gibi). Depolama hizmeti için eşya depolama hizmet şartları gösteren bir sözleşme, müşteri ve firma arasında imzalanmaktadır.

-Firmalar nakliye ve depolama hizmetleri için deneyimli bir kadro ile çalışılmalıdır.

-Eşya depolamak için kullanılacak olan alanlar, böcek ve haşerelere karşı düzenli olarak belirli aralıklarda ilaçlanmaktadır. Depolama alanları bulundukları şehrin iklim özelliklerine uygun olarak seçilmektedir. Örneğin neme ve küfe karşı gerekli önlemlerin alınabileceği depolama alanları tercih edilmelidir.

-Depolama merkezleri için ayrıca sel, deprem, yangın gibi doğal afetler ve çeşitli tehlikeler düşünülerek en güvenli depolama alanları tercih edilmelidir.

Firmamız generalnakliyat.com.tr de yukarıdaki şartları göz önünde bulundurarak hizmet veren güvenli bir nakliye ve depolama firmasıdır. Firmamızın kullandığı depolar, yasal prosedürler ve iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Depolar, hijyen ve güvenlik koşullarına uygun bir şekilde belirli dönemlerde temizlenmekte ve kontrol edilmektedir. Ayrıca tüm depolar özel kilitler, alarm ve özel güvenlik kameraları ile 7/24 kontrol altında tutulmaktadır. Siz de eşyalarınızın özelliklerine uygun çeşitli depolama ihtiyaçlarınız için güvenli ve kaliteli bir nakliye ve depolama firması arıyorsanız web sitemizdeki iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tarzında daha pek çok ayrıcalıklı hizmeti firmamızdan talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Ayrıca firmamız her bir çalışma için farklı araç ve donanım kullanmaktadır. Söz gelimi Evden eve nakliyat için sadece eşya taşınan kapalı kasa kamyonlar kullanılırken, karayolu yük taşımacılığı için yaygın araç filomuz içerisinden üstü açık araçları tercih ediyoruz.

Dolayısıyla firmamız hizmetleri içerisinde eşyaların niteliği bakımından bir karıştırma asla yapılmamaktadır ve nadide ev eşyalarının taşınacağı araçlar tamamen bu konsepte uygun araçlardır. Lütfen başta eşya depolama hizmetimiz olmak üzere diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili olarak sormak istediklerinizi 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattı üzerinden firmamız yetkililerine ulaştırınız. Sizleri büyük bir memnuniyetle yanıtlamaktan mutluluk duyarız efendim. Firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorular

Eşya depolama hizmeti, bu alanda faaliyet gösteren şirketler tarafından yerine getirilen profesyonel bir hizmet çeşididir. Müşterilerin eşya depolama hakkında merak ettiği sıkça sorulara yanıt vermek gerekirse;

1-Neden depo kiralama firmalarını tercih edilmelidir? Kiralanan depolar kişiler veya firmalar için kendilerine özel olarak mı tahsis edilmektedir?

Depolamak istediğiniz çeşitli eşyalarınızı güvenle saklamak için depolama sıkıntısı çekiyorsanız güvenilir ve uygun bir fiyat aralıklarında verilen eşya depolama hizmeti tercih edilmelidir. Ayrıca eşyaları iyi bir şekilde muhafaza etmek için verilecek olan depolama hizmeti kişilere ve firmalara verilen özel bir hizmet çeşididir.

2-Eşyalar için kullanılan depolar her çeşit eşyayı muhafaza edebilir mi? Eşya nakliye ve depolama süreci nasıl gerçekleştirilmektedir?

Zehirli ve tehlikeli kimyasallar, canlı hayvanlar, yanıcı ve patlayıcı maddeler, radyoaktif materyaller, çürüyebilecek yiyecekler, yasa dışı maddeler ve atıklar gibi eşyalar dışında depolar, farklı boyutlardaki eşyaları uygun bir şekilde belirlenen tarihler arasında muhafaza etmektedir.

Eşya nakliye ve depolama süreci ise öncelikle müşteri ile firma arasında belirlenen tarihte ve saatte gerçekleştirilir. Bunun için firma hangi boyutlarda ve özelliklere sahip eşyaların depolanacağını müşterilerden hizmet verilmeden daha önce öğrenecektir.

Bu duruma uygun bir şekilde ambalaj ürünleri ile eşyalar özelliklerine uygun bir şekilde görevli personel tarafından paketlenecektir. Ayrıca de monte bir şekilde taşınması ve muhafaza edilmesi gereken eşyalar, deneyimli ekipler tarafından parçalanıp paketlenecektir.

Eşyalar daha sonra uygun transfer aracına yüklenecek ve muhafaza edilecek olan depo merkezine taşınacaktır. Burada eşyalar, yerle temas etmeyen tekerlekli özel taşıma araçları ile depolara taşınacaktır. Özenle depoya taşınan eşyalar daha sonra özel kilitler ve güvenli sistemi ile muhafaza edilecektir.

3-Depolama sürecinde nakliye işlemleri kaç kişi ile gerçekleştirilmektedir? Eşya depolarken kullanılan ambalaj malzemeleri nelerdir?

Eşya taşıma ve nakliye hizmeti süreci genelde 3-4 personel ile yapılsa da eşyaların özeliklerine göre daha fazla teknik personel tercih edilebilecektir. Eşyaları depolarda muhafaza etmek için kullanılan ambalaj ürünleri ise eşyaların özelliklerine göre belirlenmektedir. Genellikle bu ürünler; streç, koli, battaniye gibi çeşitli ambalaj ürünleridir.

4-Eşya depolama hizmeti için sözleşme şart mıdır? Aynı anda birden fazla depo kiralanabilmekte midir?

Eşyaların depolarda kalma süresi fark etmeksizin tüm nakliye ve depolama hizmetleri için yasal bir dayanak yani müşteri ile firma arasında sözleşme imzalanması şarttır. Ayrıca firmalar veya kişiler, eşyalarının özelliklerine ve kapasitelerine uygun farklı özelliklere sahip istedikleri kadar depo kiralayabilir.

5-Eşyalar depolarda nasıl muhafaza edilmektedir? Depolamak adına taşınacak olan eşyalar için nakliye süreleri nasıl belirlenmektedir?

Eşyalar depolarda depo kapıları için özel kilit kullanılarak ve 7/24 alarm ve güvenlik kameraları ile koruma altına alınarak muhafaza edilmektedir.
Depolanacak olan eşyaların nakliyesi ise daha önce firmanın müşteri ile belirlediği gün ve saat aralığında gerçekleştirilecektir.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Diğer Hizmetler