Uluslararası Nakliyat Yük Taşımacılığı – General Nakliyat

Uluslararası Nakliyat General uluslararası yük taşımacılığı gibi hassasiyet gerektiren bir çalışma söz konusu olduğunda devreye ve farklı pek çok yasal prosedürün girdiği hepimizin malumudur.
 1. Anasayfa
 2. Hizmetlerimiz
 3. Uluslararası Nakliyat Yük Taşımacılığı – General Nakliyat

Bilindiği gibi global nakliyat anlamında hareketlilik her zaman var olmuştur ve uluslararası nakliyat hizmetleri her zaman güncelliğini korumak zorundadır. Eğer sizin de bu tarz bir nakil talebiniz varsa firmamızın etkin hizmetlerinden mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz. Çünkü firmamız gerek yurtiçi gerekse uluslararası nakliyat çerçevesinde pek çok ayrıcalıklı hizmet üretiyor ve sizlerin memnuniyetini hedefliyor efendim. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve yaygın araç filomuzdan azami ölçüde yararlanmak olacaktır. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve nitelikli hizmetlerimizin işleyiş aşamalarını gözden geçirelim.

Uluslararası Yük Taşımacılığı Bizim İşimiz

Tabi uluslararası yük taşımacılığı gibi hassasiyet gerektiren bir çalışma söz konusu olduğunda devreye ve farklı pek çok yasal prosedürün girdiği hepimizin malumudur. Dolayısıyla yasal çerçevede tüm gereklilikleri yerine getirmiş bir firma olarak hizmetinizde olduğumuzu bilmenizde yarar görüyoruz. Bu çerçevede;

 • Nakli yapılacak yükün yerinde tespit edildiği ücretsiz ekspertiz çalışması ile hizmetlerimiz start alıyor
 • Yükleme öncesinde paketleme ve ambalajlama çalışması gerçekleştiriyoruz
 • Yükleme için gerekli görülmesi durumunda Lift, Asansör veya Forklift gibi çeşitli araçlar kullanıyoruz
 • Yükün ulaşacağı ülkenin durumuna göre gümrükleme işlemlerine uygun altyapıyı hazırlıyoruz
 • Taşınacak yükün maddi anlamda korunmasını sağlayacak sigortalama sistemimiz mevcuttur
 • Yük içerisinde sökülmesi ve tekrar monte edilmesi gereken eşyalar bulunuyorsa firmamız bu işlemi uzman personelimiz gerçekleştiriyor
 • Dolaşım belgeleri, sigorta belgeleri, finansman belgeleri ve uluslararası taşıma belgelerimiz mevcuttur
 • Sürücü ve diğer personel yasal şartnamelere uygun şekilde istihdam edilmektedir
 • Geniş araç filomuz bulunuyor ve lojistik anlamında ihtiyaç duyduğunuz türde her türlü yükü taşıyabiliyoruz

Uluslararası Taşımacılık Yetki Belgelerine Sahibiz

Görüldüğü üzere firmamızı tercih etmeniz durumunda uluslararası taşımacılık anlamında gerekli donanıma ve yasal ölçülere sahip bir firmadan hizmet almış olacaksınız efendim. İzin verirseniz bu noktada çok küçük bir hatırlatma daha yapalım. 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattı üzerinden çok daha kapsamlı bilgi alabilir ve firma yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz. Ayrıca firmamıza telefonlarımızın haricinde e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabileceğinizi lütfen unutmayınız. Uluslararası nakliyat alanında yüzlerce başarılı nakil çalışması ile önemli düzeyde referansı bulunan firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Esen kalınız.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Diğer Hizmetler