General Nakliyat Kimdir?

General Nakliyat Hakkında...
  1. Anasayfa
  2. General Nakliyat Kimdir?

General Nakliyat Kimdir?

GENERAL NAKLİYAT 1980 Senesinden bu yana Ev eşyası taşıma, Villa taşıma, Büro mobilyaları, Parça eşya taşıma (parsiyel), Fuar ve stant taşıma ve Değerli eşya taşımacılığı yapan firmamız uzman personeli ve uygun araç filosu ile sizlerin hizmetindedir. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine komple ve parsiyel eşya sevki taşıma işlerinde akla gelen ilk firma özelliğini korumaktadır. Farkımız sorun tanıma iş takibi sistemi, sorunlarda acil lojistik destek, her gün gelişen hizmet anlayışımızla yük ve eşyalarınızı adresten alıp yeni adresinize güvenli, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti olan en uygun İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat şirketiyiz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat profesyonel kadrolar tarafından ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü olarak yapılmalıdır. Taşıma işi ekip işidir. Eşya taşımak sıradan bir iş değildir. Bu işi yaptıracak olan müşterilerimiz öncelikle firma geçmişini araştırıp köklü bir kuruluş olup olmadığını araştırmalıdırlar.

Daha sonra bu iş yapmaya yetkili olup olmadığını anlamak için bir takım Karayolları Bakanlığının evden eve nakliyat yapmaya donanımlı firmalara vermiş olduğu K-3 yetki belgesinin olup olmadığını sorup kontrol etmeleri siz değerli müşterilerimizin yararına olacaktır. Olası kayıt dışının önüne geçmek ve karşınızda muhatap bulabilmeniz için firmaya sormanız gereken en önemli soru budur. Firmamız teknik ve yasal her türlü belge haizdir. General Nakliyat, kaliteli evden eve nakliyat hizmeti veren nakliye firmaları arasında liderliğe ambargo koyan bir taşıma firmasıdır. Bizleri arayarak ekonomik bir taşıma fiyatı alabilirsiniz. Nezih mazisi ile sizlere kaliteli hizmet vermeye muktedir olan firmamız bugüne kadar hiçbir müşterimizden kötü bir yorum almamakla beraber her daim kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Diğer Hizmetler