Explore my digital world where curiosity flourishes. Join our expedition through the vast terrain of ideas and artistic expressions in the virtual universe.

panda express feedback

Passionate about food? Join me in my journey as I taste and review various cuisines globally. Prepare for an unforgettable taste adventure!

jacklistens

The magic of words can lead us to fantastical worlds. Dive into the ocean of literature with me, where narratives take flight and the imagination soars.

dgcustomerfirst

Discover the marvels of nature with me. From serene nature walks to exhilarating wilderness adventures, let's experience the great outdoors together.

Biglots.com/Survey

Are you a Mazzio's aficionado? Join me in my culinary quests as I explore and critique Mazzio's and other global culinary delights. Ready for a food journey?

talktostopandshop

Stay in the loop via my social media channels. Catch up on all the latest happenings, sneak peeks, and exclusive content. Let's nurture a thriving digital community!

https://www.postalexperience.com/pos

Lend your voice to Dick's Sporting Goods through your valuable feedback. Your perspective is essential in enhancing our services!

Crackerbarrel-listens.com

Had a memorable meal at Cracker Barrel? I invite you to share your experiences and thoughts in the Cracker Barrel Survey. Your insights are precious!

SakfcSurvey.com

Share your thoughts on your latest visit to Wingstop. Your feedback is crucial in shaping our services to better suit your preferences.

wingstop.com/survey

Enjoyed your experience at Burger King? Let us know! Your feedback is invaluable in improving our service and offerings.

mybkexperience

Parsiyel Taşımacılık Hizmeti - General Nakliyat - General Nakliyat

Parsiyel Taşımacılık Hizmeti – General Nakliyat

Parsiyel Taşımacılık General Nakliyat genç ve dinamik yapısıyla yolunda hızla ilerlemeye devam ediyor. Sizde tüm parsiyel taşımacılık hizmetleriniz için General Nakliyat'ı tercih ediniz
 1. Anasayfa
 2. Hizmetlerimiz
 3. Parsiyel Taşımacılık Hizmeti – General Nakliyat

Kargo yoluyla gönderilmesi hem çok pahalı olacak hem de kargo şirketine ulaştırılması bir hayli zor, büyük parça eşyalar için geliştirilen parsiyel taşımacılığı hizmetine ihtiyacınız bulunuyorsa web sayfamızın ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu alanda uzun yıllardır hizmetler üretiyoruz ve saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin ötesinde olduğunu düşünüyoruz efendim. Peki, hizmetlerimizden nasıl yararlanacaksınız? Sizleri daha fazla bekletmeyelim ve hemen nitelikli çalışmalarımızın ayrıntılarına geçelim.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Olarak Biliniyor

İster bulunduğunuz şehirde ister şehirlerarası parsiyel taşımacılık bilmesi sizler için büyük avantaj sağlıyor. Parça eşya taşıma hizmeti olarak bilinen bu çalışma eşyanızın uygun araçlarla bulunduğu yerden alınması ile başlıyor. Daha sonra esas nakli gerçekleştirecek büyük araçlara ulaştırılan eşyanız artık yola çıkmaya hazır. Dolayısıyla firmamızın 7/24 açık bulundurulan telefon hatlarını aramanız hizmetimizden yararlanmanız için yeterli oluyor. İzin verirseniz bu noktada çok kısa bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Parsiyel taşımacılığı büyük boyutlu eşyalar geliştirilmiş bir sistemdir ve küçük parça eşyalar kabul edilememektedir. Sözgelimi bir buzdolabı, oturma grubu veya tek parça bir koltuk parça eşya taşıma hizmetine uygun eşyalardır diyebiliriz. Elbette adresinizden alınan eşya uygun izolasyon malzemeleri ile koruma altına alındıktan sonra yola çıkarılıyor.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Bulunmaktadır

Tabii takdir edersiniz ki gönderisi gerçekleştirilen tüm eşyalar değerlidir ve taşımayı gerçekleştirecek olan firma kurumsal anlamda hizmetler üretmek durumundadır. Dolayısıyla kuruluşumuzu evden eve nakliyat hizmetleri de dahil olmak üzere tercih ederek oldukça isabetli bir karar vermiş olacaksınız. Bu çerçevede firmamızdan;

 • Ücretsiz ekspertiz
 • Asansörlü taşıma hizmeti
 • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti
 • Eşya sigortalama (tüm nakil süreci içerisinde geçerlidir)
 • Eşya depolama (depolarımız rutubet nem veya eşyaya zarar verebilecek kemirgenlerden izole yapıda tasarlanmıştır)
 • Fuar, kongre, seminer veya müzik etkinliklerine yönelik taşımacılık
 • Mobilya söküm ve kurulum işlemleri
 • Şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat

Hizmetleri alabilir ve son derece makul fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Lütfen sizleri yanıtlamak üzere sürekli olarak açık bulundurulan müşteri destek hattını aramaktan çekinmeyiniz. Kargoya göre %60-70 oranında daha uygun maliyetlerle gerçekleşen bu hizmetimizden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Başta parsiyel taşımacılığı olmak üzere kuruluşumuzun hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Esen kalınız

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Diğer Hizmetler