İstanbul Antalya Arası Evden Eve Nakliyat | General Nakliye

Bilindiği üzere İstanbul ve Antalya ülkemizin en önemli merkezleri arasında yer alıyor. İstanbul Antalya arası evden eve nakliyat hizmetleri almak için iletişime geçin
  1. Anasayfa
  2. Hizmet Bölgeleri
  3. İstanbul Antalya Arası Evden Eve Nakliyat | General Nakliye

İstanbul Antalya Arası Evden Eve Nakliyat
Bilindiği üzere İstanbul ve Antalya ülkemizin en önemli merkezleri arasında yer alıyor. Eğer sizlerde İstanbul Antalya arası evden eve nakliyat hizmetleri almak üzere bir arayış içerisindeyseniz bu çalışma için web sayfamız çok isabetli bir karar olacaktır efendim. Çünkü bu alanda hatırı sayılır bir bilgi birikimi ve deneyime sahibiz. Üstelik bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce başarılı nakil çalışması ile saygıdeğer müşterilerimizin olumlu referansını kazanmayı bilmiş bir kuruluşuz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerinde Tercih Nedeni Olmaya Devam Ediyoruz

Başta şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri olmak üzere tercih nedeniniz olmaya devam eden kuruluşumuz ile irtibat kurmanızın ardından artık uzman ekibimizin çalışmaları başlıyor. İsterseniz hizmetlerimiz yeni daha iyi anlaşılabilmesi adına maddeler halinde bir sıralama yapalım;

İstanbul Antalya Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti 

– Eşyalarınızın yerinde incelendiği ücretsiz ekspertiz çalışması

– Binanızın konumunun müsait olması durumunda asansörlü taşımacılık

– Profesyonel düzeyde eşya paketleme ve ambalajlama hizmetleri; Bu hizmetimizle ilgili küçük bir ayrıntıyı izin verirseniz hemen paylaşalım. Büyük boyutlu eşyalarınızı standart olarak ücretsiz şekilde paketleme ve ambalajlama işlemine tabi tutuyoruz. Ancak çok küçük parçalar veya mutfak araç gereçleri gibi küçük boyutlu eşyalar için kapsamlı bir paketleme çalışması talep ederseniz bu hizmetimizin ufak bir ücret farkı bulunmaktadır.

– Tabi ki kurumsal hizmetler üreten bir firma olarak eşya sigortalama hizmetimiz vazgeçilmezimizdir. Dolayısıyla firmamızı tercih ederek huzurlu bir nakil süreci yaşayacaksınız efendim.

– Evinizde veya işyerinizde bulunan mobilya grubu veya su tesisatına bağlı beyaz eşyalarınızı firmamızın uzman personeli sökerek ulaşılan adreste monte etmektedir.

– Eğer tahliye gibi zorunlu bir nedenle evinizi boşaltmak zorunda kaldıysanız eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Depolarımız uluslararası standartlarda inşa edilmiş rutubet veya diğer olumsuzluklardan izole bir yapıda tasarlanmıştır.

– Ofis, büro veya şirket taşımacılığı noktasında etkin çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Görüldüğü üzere ayrıcalıklı ve kapsamlı bir hizmet sunuyoruz efendim. Ülkemizin dört bir köşesine nakliyat hizmetleri götüren İstanbul Antalya arası evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Telefonlarımıza 7/24 iletişim seçeneklerimiz üzerinden ulaşabileceğinizi lütfen unutmayınız. Arayın görüşelim sizler için alternatif çözümler üretelim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Diğer Hizmetler