İstanbul Konsolosluk Taşımacılığı | General Taşımacılık

Konsolosluk Taşımacılığı İstanbul. Konsolosluk taşımacılığı hizmetleri almak üzere General Nakliyat’a başvurabilirsiniz. Resmi kurumların taşıması için kapsamlı bir çalışma yürütmekteyiz.
  1. Anasayfa
  2. Hizmet Bölgeleri
  3. İstanbul Konsolosluk Taşımacılığı | General Taşımacılık

Konsolosluk taşımacılığı hizmetleri almak üzere General Nakliyat’a başvurabilirsiniz. Resmi kurumların taşıması için kapsamlı bir çalışma yürütmekteyiz.

İstanbul Konsolosluk Ofisleri

Bir ülkenin başka bir ülkedeki vatandaşlarının işlemlerini takip eden resmi kurum konsolosluklardır. Ülkelerin başka ülkelerdeki temsilcileri, resmi işlemlerden, doğum- ölüm gibi kayıtlardan sorumludur. Bu alanda görev yapan kişiler, özel olarak atanmış kişilerdir ve ofis- bina bünyesinde yer alan malzemelerin taşınması gerekiyorsa firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Konsoloslukta evrak ve mobilyalar bolca bulunabilir. Çeşitli ülkelere özgü bayraklar, masa, sandalyeler, bilgisayar gibi birçok malzeme vardır.

İstanbul Konsolosluk Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Konsolosluk taşımacılığı işlemleri başlarken öncelikle sizlerle görüşme yapmaktayız. Hangi malzemelerin nereye götürüleceği, ne kadarlık malzeme olduğu gibi ayrıntılar önem kazanır. Bir ofis içerisinde en önemli evraklarınızı kendiniz doğru şekilde kolileyerek sınıflandırmalısınız. Bu işlemler için zamanınız yoksa firmamız tarafından ek paketleme talebinde bulunabilirsiniz. Bir süre önceden gelen ekibimiz size gereken hizmetleri verecektir. Montaj söküm gerekiyorsa da teknik destek verilecektir.

Taşımacılıkta en önemli kısımlardan biri araç içine yerleşimdir. Yerleşimin yapıldığı esnada önem derecesi ve eşya özelliğine göre işlem yapılır. Bu işlemlerde dayanıklı malzemeler alt kısımlara temel olacak şekilde ayarlanır. Hareket edince zarar görmesi muhtemel olan malzemeler de sabitlenerek yerleşir. General Nakliyat ekibi olarak geniş çelik kasa araçlarımızda taşımacılık işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Dış etkenlerden korunan özel araçlarımızı dilediğinizde tercih edebilirsiniz.

İstanbul Konsolosluk Taşımacılığı İçin Asansörlü Taşıma

Yüksek katlarda bulunan ofis eşyalarınızın güvenli biçimde aşağı indirilmesi adına asansörlü taşıma işlemleri yapabilirsiniz. Asansörlü nakliyatta iki araç içerisinde hızlı taşıma gerçekleşir. Konsolosluk binaları değişik boyutlarda olabilir ve ihtiyacınız olan taşımayı bizden alabilirsiniz.

İstanbul Konsoloslukta Her Malzeme Taşınır Mı?

Konsolosluk içerisinde çok kıymetli evraklarınız varsa ve kendi imkânlarınızla nakledebilecek durumdaysanız özel araçla taşıyabilirsiniz. En önemli dosyalar en kıymetli resmi evraklar vs. genellikle bireysel taşıma ile sağlanmaktadır. Yani yasal olarak da değerli maden, türlü para çek benzeri malzemeler nakliyeye verilmediği için bunu yapabilirsiniz. Bunun dışında merak ettiğiniz konsolosluk taşımacılığı fiyatları ve işlem detaylarına dair ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz instagram hesabımızda bütün çalışmalarımıza bakabilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Diğer Hizmetler